Kalite

Grebo, 2003 yılından beri onlarca sektörde
binlerce ürün ile birlikte büyümeye devam ediyor.

Grebo Otomotiv, üretimi sağlarken yüksek kalite beklentilerini esas alarak kalite standartlarının devamlılığı ve kaliteli üretim anlayışının sürekliliği için kalite kontrol ve güvence operasyonlarını düzenli olarak işletir.

Kalite kontrol ve güvence ekibi girdilere ve parametrelere odaklı çalışarak, sürecini kontrol ve tamir etmek kriterlerinden çıkarıp kaliteyi üretmeyi hedeflemektedir.

Sektörde alüminyum ve alüminyum alaşımlı malzeme üretiminde müşteri beklentilerini karşılayabilmek için gerekli olan kalite kontrol laboratuvar ve ekipmanlarını sağlayarak doğru ölçüm metotları ve yöntemlerini müşterisine sunabilmektedir. Yapılan kontrol işlemlerinde SAP sistemini kullanarak, izlenebilirliğin kalite kontrol sürecinde de kesintisiz ilerletilmesi sağlanmaktadır.

Benimsenen bu ölçütler dışında kalan, tüm işlem ve operasyonları iyileştirme unsuru olarak görüp, düzenli yapılan düzeltici ve önleyici faaliyet çalışmaları ile gerekli aksiyonların alınmasını, müşteri memnuniyetinin artırılmasını amaçlar.

Bünyesinde Bulunan Kalite Cihazları

Bize Ulaşın

+90 (312) 815 14 53

Çalışma Saatleri

Grebo'nun haftaiçi, haftasonu ve özel günlerde çalışma saatlerini inceleyin.

Grebo'da Kariyer